
Associate degrees in
Associate degree in multimedia studies Manchester Community College

Beurzen
Invoering
Multimedia Studies, AA
Programma ontwerp
Het doel van de Multimedia Studies associate degree programma is:
- een multimedia-overdracht programma op het gebied van digitaal ontwerp te voorzien van een nadruk op de computer als hulpmiddel voor het creëren van geanimeerde en interactieve presentatie;
- om een opleiding te bieden voor degenen die overwegen een instapmodel positie in gebieden met betrekking tot digitale samenstelling (animatie, interactieve programmering, digitale illustratie, drie-dimensionale modellering, digitale video-productie).
- tot een grotere technische kennis van de creatieve beeldende kunst te bieden als ze van toepassing zijn op multimedia design en productie.
De opleiding vergt tijd en toewijding studenten ', en zal hen voorzien van overdracht en carrière keuzes op basis van het vermogen en de prestatie.
Het programma is gestructureerd om studenten uit te rusten met een solide basis in de technische vaardigheden, design concepten, esthetiek, terminologie en woordenschat en om het bewustzijn van de toepassing van creatief en kritisch denken bij het gebruik van technische kennis bieden. De nadruk werd gelegd op het gebruik van de computer als productie- en samenstellen tool.
Leerresultaten
Na succesvolle afronding van alle Multimedia Studies opleiding eisen, afgestudeerden
- Aantonen praktische vaardigheden in computer-based multimedia productie inclusief animatie, 3-D modellering, digitale video en interactieve ontwerp en productie.
- Aantonen dat het vermogen om multimedia en interactieve projecten te plannen en te produceren alle bij dergelijke projecten (graphics, geluid, animaties en video) elementen.
- Demonstreer een besef van een verscheidenheid aan software die wordt gebruikt in multimedia productie en de manieren waarop deze software kan worden geïntegreerd in de ontwikkeling van projecten.
- Gebruik hun opleiding voort te zetten werkgelegenheid in digitale media ontwikkeling, waaronder, maar niet beperkt tot, digitale animatie, 3-D modellering, digitaal geluid engineering, digitale video productie en editing, CD-ROM en computer game-ontwikkeling, digitale grafische kunst en speciale effecten productie .
Daarnaast zal de afgestudeerde de uitgebreide leerresultaten geïdentificeerd met de Algemene Onderwijs Core voltooien.
Multimedia Studies Eisen
- ENG * 101: Samenstelling 3 Credits (Gen Ed - Engels)
- Geschiedenis Electieve 3 Credits ‡
- ART * 121: twee-dimensionale Design 3 Credits
- DGA * 111: Inleiding tot Computer Graphics 3 Credits
- COM * 166: Video / Filmmaking 3 Credits of
- COM * 240 Broadcast / TV Production 4 Credits
Subtotaal: 15-16
- ENG * 110: Inleiding tot Literatuur 3 Credits (Gen Ed - Geesteswetenschappen)
- Kies een cursus van Gen Ed - Wiskunde 3 Credits
- DGA * 212: Geavanceerde Computer Graphics 3 Credits
- DGA * 261: Computer Animation 3 Credits
- Kies een cursus van Gen Ed - Sociale Wetenschappen 3 Credits
Subtotaal: 15
- GRA * 156: Graphic Design Geschiedenis, theorie en praktijk 3 Credits
- DGA * 262: Computer Animation II 3 Credits of
- DGA * 224 digitale Schilderen 3 Credits
- DGA * 271: 3-D computermodellen I 3 Credits
- DGA * 240: Web Page Design 3 Credits
- Kies een cursus van Gen Ed - Geesteswetenschappen 3 Credits ‡‡
Subtotaal: 15-16
- DGA * 289: Special Effects voor Video 3 Credits
- Kies een cursus van Gen Ed - Fysische en Natuurwetenschappen 3-4 Credits
- Computer studio electieve 3 Credits ‡‡‡
- Computer studio electieve 3 Credits ‡‡‡
- DGA * 244: Advanced Web Design 3 Credits
Subtotaal: 15-16
Totaal Credits Vereiste: 60-63
Opmerking:
‡ History keuzevak: kiezen uit een van de geschiedenis keuzes: HIS 101, ZIJN 102, ZIJN 121, ZIJN 122, ZIJN 201 of HIS 202
‡‡ COM * 173 wordt aanbevolen als de geesteswetenschappen electieve keuze voor studenten van plan om te dragen aan een 4-jaar state universiteit in de toekomst.
‡‡‡ Computer studio keuzevakken zijn:
- DGA * 214: Advanced Computer Graphics II 3 Credits
- DGA * 216: Advanced Computer Graphics III 3 Credits
- DGA * 224: Digital Painting 3 Credits
- DGA * 265: Karakter Animation 3 Credits
- DGA * 275: Game Level Design 3 Credits
- DGA * 276: 3D Animatie en Rigging 3 Credits
- ART * 250: Digitale fotografie 3 Credits
- ART * 281: Digitale fotografie II 3 Credits
Over de school
Vragen
Vergelijkbare cursussen
Associëren in toegepaste wetenschap, informatietechnologie - interactieve multimedia
Diploma in grafisch en multimediaontwerp
Diploma in multimediacommunicatie